10024. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 500 HUF 25,20 EUR, 27,14 USD
0 HUF
Csák Máté (1938-): Téli szántás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : grózer_virág