10031. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,31 EUR, 5,71 USD
0 HUF
Dékány Lajos: Cigarettás csendélet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván