Feledy Gyula(1928-2010): A föld azé, aki megműveli! Rézkarc, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/229/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~3/Feledy-Gyula1928-2010-A-fold-aze-aki-megmuveli-Rezkarc-papir-jelzett-20x29-cm~II1024564
1024564
10053
229
Beschreibung: Feledy Gyula(1928-2010): A föld azé, aki megműveli! Rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm
: vörös_iván