10068. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF 31,83 EUR, 34,29 USD
0 HUF
Glatz Oszkár (1872-1958: Első lecke. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33x43cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván