10074. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,31 EUR, 5,71 USD
0 HUF
Háry jelzéssel: Nyári délután a parkban, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 27,5×37,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván