10084. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Iványi Ödön (1918-1985): Tavaszi áradás, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 58,5×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván