10254. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Hajók a kikötőben, olaj, vászon, fa keretben, 48,5×38,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván