10265. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
800 HUF 2,12 EUR, 2,29 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Tavasz az erdőhatáron, olaj, fa, sérült keretben, 21,5×26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván