10264. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Virág csendélet, olaj, fa, üvegezett keretben, 28,5×38,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : grózer_virág