10091. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Katcy jelzéssel: Vadászkutya a zsákmánnyal. Olaj, vászon, sérült, antik keretben, 33×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván