10095. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF 9,55 EUR, 10,29 USD
0 HUF
Kcp jelzéssel: Fejkendős idős asszony. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván