10104. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Gyámoltalan hősök.). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 16×9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : grózer_virág