Marosán László: Viharos szél. Olaj, farost, jelzett, 30×20 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/229/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~3/Marosan-Laszlo-Viharos-szel-Olaj-farost-jelzett-30C39720-cm~II1009722
1009722
10125
229
4400
Rufpreis:
4 400 HUF 11,67 EUR , 12,57 USD
Beschreibung: Marosán László: Viharos szél. Olaj, farost, jelzett, 30×20 cm