10144. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Németh Miklós (1934-2012): Állatos jelenet, akvarell, karton, üvegezett fa keretben, 31×28,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván