10231. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
22 000 HUF 58,36 EUR, 62,86 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván