Olvashatatlan jelzéssel: Fjord, olaj, fa, gazdagon díszített keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/229/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~3/Olvashatatlan-jelzessel-Fjord-olaj-fa-gazdagon-diszitett-keretben-17C39712-cm~II1000719
1000719
10232
229
13000
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Fjord, olaj, fa, gazdagon díszített keretben, 17×12 cm
: vörös_iván