10233. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF 53,05 EUR, 57,14 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Télutó a városban, olaj, karton, üvegezett fa keretben, 39,5×31,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván