10239. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF 21,22 EUR, 22,86 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, vászon, festék lepattanásokkal, 80×60 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : grózer_virág