10157. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,61 EUR, 11,43 USD
0 HUF
Perényi jelzéssel: Utcarészlet, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 20,5×26,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván