10158. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF
0 HUF
Peske Géza (1859-1934): Ősszel az erdőn, olaj, vászon, kis lepattanásokkal, kicsit sérült fa keretben, 50,5×30,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván