10193. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 500 HUF
0 HUF
Szász Endre (1926-2003): Világcsavargó, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14,5×9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : grózer_virág