10199. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
30 000 HUF
0 HUF
Szüle Péter (1886-1944): Merengő. Olaj, vászon, jelzett, javított vászon, antik keretben, 60×80 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván