10214. 229. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Zárád jelzéssel: Város a hegyek lábánál, akvarell, papír, üvegezett, sérült fa keretben, 19×28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván