11046.
229. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Madonna a Kisjézussal, 17. századi festmény után készült réz falikép, galvanoplasztika, jelzett, díszes fa keretben, 13,5×10,5 cm