1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti 26x48 cm
1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Színezett rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large colored etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti 26x48 cm
cca 1880-1910 Vienna Austriae, Bécs látképe, a kb. 17-18. sz-i eredeti századforduló környéki reprodukciója, színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 21×29,5 cm