11006.
229. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 200 HUF
cca 1880-1910 Vienna Austriae, Bécs látképe, a kb. 17-18. sz-i eredeti századforduló környéki reprodukciója, színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 21×29,5 cm