Le doyen de Killerine, histoire morale tome cinquieme. Amsterdam, 1741, Pierre Humbert. Papírkötés, gerince sérült, kissé kopottas állapotban. / paperback, with faults
Besold, Christopher: Synopsis politicae doctrinae. Editio tertia. Amstelodami, Jodocus Jassonium, 1648. A címlap fele utólag üres lappal restaurálva. + Gataker, Thomas: Antithesis Partim Guillelmi Amesii, partim Gisberti Voetii. De sorte thesibus reposita. Editio secunda. Lugduni Batavorum, 1659, Henricus Verbiest. A két könyv egy kötetbe kötve, bőrkötésben, jó állapotban.
Hielscher, Kurt: Deutschland. Landschaft und Baukunst mit einem geleitwort von Gerhardt Hauptmann und dem letzten handschriflichen Brief von Hans Thoma. Leipzig, 1931, F.A. Brockhaus. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
Unsere Zeit - Jahrbuch zum Conversations-Lexikon. Zweiter Band. Lepzig, 1858, F. A. Broadhaus. "Ezt a könyvet gr. Zichy Jenő ajándékozta a Fővárosi könytárnak" bejegyzéssel. Kiadói Félbőr kötésben. Jó állapotú.
Gottlieb Eduard Zoeppler: Theoretisch-praktische Grammatik der ungarischen Sprache. Pest, 1854. Heckenast. 12 + 324 p. A dupla címlap egy része hiányos. Későbbi félbőr kötésben
Neuer Plutarch, oder Bildnisse und Biographien der berühmtesten Männer und Frauen aller Nationen und Stände von den ältern bis auf unsere Zeiten. Nach den zuverlässigsten Quellen bearbeitet von einem Vereine Gelehrter. I Band. Pest, 1842-1846. Conrad Adolph Hartleben. Kopottas fél vászon kötésben, egyébként jó állapotban. Acél metszettekkel illusztrált kiadvány.
Herold, F.: Zampa oder dir Marmorbraut. Oper in 3 Aufzügen. Wien, 1862, Carl Haslinger. Egészbőrbe kötött kottakönyv benne díszes színes litho. Kopottas állapotban.
Bulwer, E[dward] L[ytton]: Sämmtliche Romane. 13-18., 25-34., 42-48., 66-103. köt. Stuttgart, 1845-1847, I. B. Metzler'schen Buchhandlung. A híres angol regényíró műveinek német fordítása, összesen 10 db különálló kötetben. A kötetek elején a regényekhez kapcsolódó metszetekkel. Változó állapotú, többnyire kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Scheller, Immanuel Johann Gerhard: Lateinisch-deutsches und deutsch-lateinisches Handlexikon. 2. köt.: Deutsch-lateinischer Theil. Leipzig, 1796, Caspar Fritsch. Aranyozott gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
Johannes Hanke: Der Mensch I.-II. Leipzig, 1894. Bibliographisches Institut sok illusztrációval. szép állapotú, kiadói félbőr kötésben / with lots of illustrations in half leather binding
Fuchs, Eduard: Illustrierte Sittengeschichte vom Mittelalter bis zur Gegenwart. Die galante Zeit. Mit 429 Textillustrationen und 65 Beilegen. Erstes bis zehntes Tausend. München, 1912, Albert Langen. Egészvászon kötésben. Aranyozott, díszes fedőlappal. Gerincnél teljesen elvált.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.