Dönczy Lukács Ödön: Orosházi fejek. Orosháza, 1936, Demartsik Ferenc. Körülbelül 100 db számozatlan, érdekes karikatúrával. Vászonkötésben, jó állapotban.
Harsányi Zsolt: Munkácsy Mihály képei. Munkácsy Mihály képei. Bp. (1936.) Singer és Wolfner. 158 l. A kötetben azok a képek találhatók, amelyeknek regényét Harzsányi Zsolt írta Ecce homo c. művében. Egészvászon-kötésben.
Mihályi Ernő: Dorfmeister és a barokk képírás Sopronban. Sopron, 1916, Röttig Gusztáv és Fia Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
Madarassy László: Művészkedő magyar pásztorok. Horváth Jenő eredeti rajzaival. Bp., é.n. Könyvbarátok kis könyve. Kiadói egészvászon kötésben. A gerinc sarka kissé sérült, egyébként jó állapotú.
Alte Kunst aus Asien und Afrika. Zacke Auktionen & Galerie GmbH (Palais Esterházy, Wien), Auktion 25. Mai 2002. Német nyelven, papírkötésben, jó állapotban.