Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 37

Csánki Dezső (szerk.): Árpád és az Árpádok. Történelmi emlékmű. Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával. Bp. (1908), Franklin. 1 t. (címkép, heliogr.) XVII, 1 sztl. lev. 396 l. 1 sztl. lev. 16 t. (színes, feliratozott hártyapapírral) 21 mell. (facsimile, feliratozott hártyapapírral) 1 térk. (színezett, kihajtható) 1 térk.vázl. (kihajtható) 2 tábl. (genealogiai, kihajtható). Lapszámozáson belül 18 t. (színes, feliratozott hártyapapírral). Szövegközti, színes képekkel gazdagon illusztrált. Fejezetenként eltérő, díszesen keretezett lapokkal, színes iniciálékkal. Kiadói, díszesen aranyozott egészbőr-díszkötésben, a kötéstáblán Holló Barnabás Árpádot ábrázoló rézplakettjével, a hátsó táblán dombornyomású képpel. Gerinc egy kicsit kopottas, egyébként szép állapotú példány.
13460.

Csánki Dezső (szerk.): Árpád és az Árpádok. Történelmi emlékmű. Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával. Bp. (1908), Franklin. 1 t. (címkép, heliogr.) XVII, 1 sztl. lev. 396 l. 1 sztl. lev. 16 t. (színes, feliratozott hártyapapírral) 21 mell. (facsimile, feliratozott hártyapapírral) 1 térk. (színezett, kihajtható) 1 térk.vázl. (kihajthat...

Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43
13461.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Jakab Elek: Szabadságharczunk történetéhez. Visszaemlékezések 1848-1849-re. Bp., 1880. Rautmann Frigyes. 577+(3)p.+9t. Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Egy-két lapon foltok
13462.

Jakab Elek: Szabadságharczunk történetéhez. Visszaemlékezések 1848-1849-re.
Bp., 1880. Rautmann Frigyes. 577+(3)p.+9t. Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Egy-két lapon foltok

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57
13463.

Lewis Henry Morgan: Az ősi társadalom /vagy kutatások az emberi fejlődés menetéről a vadság állapotából a barbárságon át a civilizáció felé/. Ford.: Bodrogi Tibor, Bónis György. Bevezető tanulmány, függelék: Bodrogi Tibor, lektorálta: Ortutay Gyula. Bp., 1961, Gondolat, /Franklin-ny./. 1 t. (a szerző fényképe), 450p. Aranyozott kiadói vászonkötésben, megjelent 3000 példányban Rendkívül ritka! Jó á...

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
Lamartine, Alphonse: Az 1848-ki forradalom történelme. Ford. Zsilinszky Mihály. I. kötet. Pest, 1873. Légrády. 311, V l.; Egészvászon-kötésben
13464.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,40
12,57
13465.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
Gesta Romanorum. Középkori elbeszélések. Bp., 1965. Magyar Helikon. Sorszámozott! Csak 600 pld. Bibliofil egészbőr kötésben. Első lapon kis hiba.
13466.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43
13467.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57
Horváth Jenő: Világtörténelem. Bp., 1936, Szent István-Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kicsit nyomott.
13468.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86
13469.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29
13470.

Rufpreis:
800 HUF
2,07
2,29
13471.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

C

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: