Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 10

Bársony István: A rab király szabadon Fantasztikus állatregény. Bp., 1902. Magyar Hírlap. Első kiadás! 174 l. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban
13706.

Bársony István: A rab király szabadon
Fantasztikus állatregény. Bp., 1902. Magyar Hírlap. Első kiadás! 174 l. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
HOMOKI NAGY István: Szárnyas vadászmesterek. Fotoriport vadászmadarakról. Írta és fényképezte - -. Bp. 1947. Magyar Könyvbarátok. (Orsz. Term.tud. Múzeum - Egyetemi Ny.) (a szerző 155 fényképfelvétele, ebből 1 színes). A szövegrészben rajzokkal gazdagon illusztrált. A kötetet sajtó alá rendezte Koroknay István. A rajzokat készítette Benyovszky István. A címlapot Végh Gusztáv tervezte. Kiadói félvászon kötésben, fedőlap kissé elszíneződött.
13707.

HOMOKI NAGY István: Szárnyas vadászmesterek. Fotoriport vadászmadarakról. Írta és fényképezte - -.
Bp. 1947. Magyar Könyvbarátok. (Orsz. Term.tud. Múzeum - Egyetemi Ny.) (a szerző 155 fényképfelvétele, ebből 1 színes).
A szövegrészben rajzokkal gazdagon illusztrált.
A kötetet sajtó alá rendezte Koroknay István.
A rajzokat készítette Benyovszky István.
A címlapot Végh Gusztáv tervezte.
Kiadói félvászon kötésben, fedőlap kissé elszíneződött.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,55
10,29
Ignácz Ferenc: Habub Szudán felett. Bp., 1979, Gondolat. Vászonkötésben, jó állapotban.
13708.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. S. a. r. Benkő Samu. Bp., 1982, Magvető (Magyar Hírmondó). Az 1854. évi kiadás reprintje. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13709.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Z. Tomai Éva, Zoltán János: Ketten az afrikai őserdőben. Bp., 1975, Natura. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13710.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Egy magyar vadász hitvallása. Első rész. Budapest, 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó. Újrakötve félvászon kötésben.
13711.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Szász Imre: Ez elment vadászni... Budapest, 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.
13712.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Jan Kozák: A tajgán vadásztam. Fordította: Hubik István. Budapest, 1977, Gondolat. Újrakötve, félvászon kötésben.
13713.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Kőváry: Vadásznaptár 1914. X. évfolyam. Budapest,Ifj. Nagel Ottó. Reprint kiadás, 1979. Szép állapotban.
13714.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
2 db vadász könyv: 500 kérdés a vadról és környezetéről. Szerk.: Csekő Sándor. Bp., 1986, Lapkiadó Vállalat (Nimród füzetek 1.). Papírkötésben, jó állapotban.; 500 kérdés a vadgazdálkodásról. Szerk.: Csekő Sándor. Bp., 1986, Pallas Lap- és Könyvkiadó Vállalat (Nimród füzetek 3.). Papírkötésben, jó állapotban.
13715.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF