Bársony István: A rab király szabadon Fantasztikus állatregény. Bp., 1902. Magyar Hírlap. Első kiadás! 174 l. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban
HOMOKI NAGY István: Szárnyas vadászmesterek. Fotoriport vadászmadarakról. Írta és fényképezte - -. Bp. 1947. Magyar Könyvbarátok. (Orsz. Term.tud. Múzeum - Egyetemi Ny.) (a szerző 155 fényképfelvétele, ebből 1 színes). A szövegrészben rajzokkal gazdagon illusztrált. A kötetet sajtó alá rendezte Koroknay István. A rajzokat készítette Benyovszky István. A címlapot Végh Guszt...
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. S. a. r. Benkő Samu. Bp., 1982, Magvető (Magyar Hírmondó). Az 1854. évi kiadás reprintje. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Z. Tomai Éva, Zoltán János: Ketten az afrikai őserdőben. Bp., 1975, Natura. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Egy magyar vadász hitvallása. Első rész. Budapest, 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó. Újrakötve félvászon kötésben.
Szász Imre: Ez elment vadászni... Budapest, 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.
2 db vadász könyv: 500 kérdés a vadról és környezetéről. Szerk.: Csekő Sándor. Bp., 1986, Lapkiadó Vállalat (Nimród füzetek 1.). Papírkötésben, jó állapotban.; 500 kérdés a vadgazdálkodásról. Szerk.: Csekő Sándor. Bp., 1986, Pallas Lap- és Könyvkiadó Vállalat (Nimród füzetek 3.). Papírkötésben, jó állapotban.