Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 15

Scheiber Sándor: Móse Májmúni és törvénykódexe. Budapest 1980. Magyar Helikon/ Corvina. Nagy alakú album
13691.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
A Talmud könyvei. Szerk.: Molnár Ernő. Bp., 1989, IKVA Könyvkiadó (A hagyomány gyöngyei). Reprint (eredeti megjelenése: Bp., 1921-1923, Korvin Testvérek). Vászonkötésben, jó állapotban.
13692.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
Imakönyv Izraeliták számára, Budapest, 1901, Schlesinger Jos. Kissé viseltes kiadói bakelit kötésben. Jewish prayerbook in velvet cover, with metallic ornaments.
13693.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
13694.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Machsor. Die sammtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Uebersetzung von S. G. Stern. Erster teil: Für den ersten Tag des Neujahrsfestes. Budapest, 1912, Jos. Schlesinger. Izraelita imakönyv. Héber és német nyelven. Viseltes, kiadói, dombornyomott egészvászon kötésben.
13695.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
A Tóra. Mózes I. könyve iskolai használatra. Ford. Bernstein Béla. Bp., 1909, Schlesinger József. Magyar-héber bilingvis kiadás. Kopott vászonkötésben, gerince hiányzik, néhány lap kijár.
13696.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Flavius Josephus: A zsidó háború. Ford.: Révay József. Bp., 1948, Káldor György Könyvkiadóvállalat. Aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
13697.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
Ünnepnapi imák a templomban használatos sorrendben. Ford.: Hevesi Simon. 1. köt.: Újév mindkét napjára. Tel-Aviv, 1989, Sinai Publishing. Különkiadás a Joint (American Jewish Joint Distribution Comittee) fennállásának 75. évfordulója alkalmából, héber-magyar bilingvis kiadás. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
13698.

Rufpreis:
800 HUF
2,12
2,29
Égyptiens et Sémites. Collection Papyrus LÉvolution des Letters et des Arts. Textes Originaux. Illustrations de Calbet et MilitisParis, 1895 Librairie L. Borel. Kiadói, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, szép állapotban.
13699.

Égyptiens et Sémites. "Collection Papyrus" L'Évolution des Letters et des Arts. Textes Originaux. Illustrations de Calbet et MilitisParis, 1895 Librairie L. Borel. Kiadói, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, szép állapotban.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
Mercier, Ch: Izrael prófétái. Francziából fordította: Muraközy Gyula. Bp. 1926. Szövétnek. (Részvény-nyomda Kecskemét) 160p. Fűzve, kiadói illusztrált papírborítóban.
13700.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Németh Andor (szerk. és fordította): Zsidó írók. 18 elbeszélés. Budapest. A Tabor kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben. Enyhén foltos kötésben.
13701.

Németh Andor (szerk. és fordította): Zsidó írók. 18 elbeszélés. Budapest. A "Tabor" kiadása. Aranyozott, egészvászon kötésben. Enyhén foltos kötésben.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Pentateuch nebst den Haftaroth mit deutscher Uebersetzung. Budapest, 1922, Joseph Schlesinger. Héber-német nyelvű bilingvis kiadás. Kopottas, díszes vászonkötésben, gerince hiányzik, egyébként jó állapotban.
13702.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF