Imakönyv Izraeliták számára, Budapest, 1901, Schlesinger Jos. Kissé viseltes kiadói bakelit kötésben. Jewish prayerbook in velvet cover, with metallic ornaments.
Machsor. Die sammtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Uebersetzung von S. G. Stern. Erster teil: Für den ersten Tag des Neujahrsfestes. Budapest, 1912, Jos. Schlesinger. Izraelita imakönyv. Héber és német nyelven. Viseltes, kiadói, dombornyomott egészvászon kötésben.
A Tóra. Mózes I. könyve iskolai használatra. Ford. Bernstein Béla. Bp., 1909, Schlesinger József. Magyar-héber bilingvis kiadás. Kopott vászonkötésben, gerince hiányzik, néhány lap kijár.
Égyptiens et Sémites. "Collection Papyrus" L'Évolution des Letters et des Arts. Textes Originaux. Illustrations de Calbet et MilitisParis, 1895 Librairie L. Borel. Kiadói, dombornyomott gerincű, félbőr kötésben, szép állapotban.
Pentateuch nebst den Haftaroth mit deutscher Uebersetzung. Budapest, 1922, Joseph Schlesinger. Héber-német nyelvű bilingvis kiadás. Kopottas, díszes vászonkötésben, gerince hiányzik, egyébként jó állapotban.