vitéz Doromby József, Reé László (szerk.): A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Vitéz uzsoki Szurmay Sándor báró előszavával. Bp., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, jó állapotban.
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban. Védőborítóval
Berkó-Gyalókay-Markó-Pilch: A magyar katona, Vitézségünk ezer éve II. kötet. Bp.,1933, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.
Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben, kissé foltos az első néhány oldal.
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Günter Plüschow: Ezüstkondor. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben, kissé foltos az első néhány oldal.