Bibliotheca Hungarica Antiqua: Keresztyéni gyülekezetben való isteni dícséretek. Várad 1566. Facsimile kiadás. Egészbőr kötésben, kísérő tanulmánnyal. Szép állapotban.
A Rosnyói püspöki megyében 1832-dik esztendőre kiadott egyházi beszédek. Rosnyón, 1833. Kek József Csász, Kir. könyvnyomtató betűivel. Korabeli papírkötésben 108+ 26p.
Goffine, R. P.: Christcatholisches vermehrtes und nach der Ordnung des römischen Missales neu eingerichtetes Unterrichtungsbuch oder Kurze Auslegung aller Sonn- und Festtägliches Evangelien ... Wien - Prag - Triest, 1756, Johann Thomas Trattnern. Aranyozott gerincű, viseltes bőrkötésben, egyébként jó állapotban. /
In a worn out leather binding, with gilded rootlet, otherwise in good con...
Moore, (Thomas): Egy irlandus’ útazása az igaz vallás’ felkeresése végett. Irland népe’ ősi hitének védelmére jegyzésekkel felvilágosítva. I. füzet. Nagy Váradon, 1836. Tichy János. 294p.; Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félvászon kötésben.
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban
Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet. Posonyban, 1835. Belnay' örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.
Szabó István (1695-1753) SJ: Három esztendőre-való vasárnapi prédikátziók, mellyeket valaha élő nyelvel mondott, most pedig Istennek nagyobb dütsőségére, a romai anyaszentegyháznak gyarapodására, a magyar lelki pásztoroknak valamennyi segítségekre, a keresztény híveknek üdvösséges hasznokra és vigasztalásokra elö-járói engedelmébül világosságra botsátott. Nagyszombat, 1746, Akadémiai Nyomda. A hár...
Klasszikus Arany Biblia. Az üdvnek ó- és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban. Lipcse - Bp. 1897 Pallas, Irta (összeáll.) Dedek Crescens Lajos és Hock János. Előszóval ell. Vaszary Kolos és Császka György. I. kötet Festett,aranyozott, kiadói egészbőr-kötésben, körül aranyozott élmetszéssel, rézcsattal, veretekkel. Üvegdíszítések hiányoznak, gerinc sérült, a lapok és a belső szép állapotb...
Jámbor Lajos: Bibliai képek az Ó-és az Új-szövetségből. I. Ó-szövetségi történetek. II. Jézus élete képekben. 85 képpel. Bpm.,1898, Hornyanszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Gerinc elvált, fedőlap viseletes.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.