Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 210

Krúdy Gyula A szakállszárítón. Első kiadás! Bp., 1906. Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata. 186+(6) p. Korabeli, aranyozott egészbőr kötésben, gerincén kis sérüléssel.
13800.

Krúdy Gyula A szakállszárítón. Első kiadás!
Bp., 1906. Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata. 186+(6) p. Korabeli, aranyozott egészbőr kötésben, gerincén kis sérüléssel.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,67
12,57
Vadnai László: Hacsek és Sajó. Első kiadás! (Budapest, 1933). Reggeli Ujság. 1 sztl. lev. 112 l. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva, melyeket Temmerné Schillinger Ági készített. Félvászon-kötésben.
13801.

Vadnai László: Hacsek és Sajó. Első kiadás!
(Budapest, 1933). Reggeli Ujság. 1 sztl. lev. 112 l. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva, melyeket Temmerné Schillinger Ági készített. Félvászon-kötésben.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
13802.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
Kaposi József, Klinda Teofil (szerk.): Idegen világ. Rajzok és elbeszélések. Budapest, 1897,Pesti Könyvny. Rt. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
13803.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
13805.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
13806.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
13807.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,55
10,29
13808.

Rufpreis:
20 000 HUF
53,05
57,14
13809.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
Ábrahám Ernő: A Csudaszarvas. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. (Bev. Apponyi Albert.) Bp., 1926, Pallas. 240 l. 36 t. Kiadói félvászon-kötésben, a kötéstáblán színes címképpel
13810.

Ábrahám Ernő: A Csudaszarvas. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszeivel. (Bev. Apponyi Albert.)
Bp., 1926, Pallas. 240 l. 36 t. Kiadói félvászon-kötésben, a kötéstáblán színes címképpel

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
13811.

Rufpreis:
2 600 HUF
6,90
7,43
13812.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,84
6,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF