Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 74

Dr. Gábor Béla-Dr. Arányi Taksony: Dactyloscopia. A személy kilétének megállapítása az újjak lenyomatai alapján. Bírák, ügyészek, rendőrhatóságok, csendőrség, fegyintézetek stb. részére. Bp. 1905. Orsz. Közp. Közs. Nyomda IV+160 l.+8 kihajtható tábla. Későbbi vászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásaával, jó állapotban
13509.

Dr. Gábor Béla-Dr. Arányi Taksony: Dactyloscopia. A személy kilétének megállapítása az újjak lenyomatai alapján. Bírák, ügyészek, rendőrhatóságok, csendőrség, fegyintézetek stb. részére.
Bp. 1905. Orsz. Közp. Közs. Nyomda IV+160 l.+8 kihajtható tábla. Későbbi vászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásaával, jó állapotban

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
13510.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
13511.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
13512.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
13513.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
13514.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
13515.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
Tengerész kézikönyv. II. kötet. 1943, A Magyar Tengerésztisztek Egyesülete. Kiadói egészvászon kötésben, viseltes gerinccel.
13516.

Rufpreis:
2 600 HUF
6,90
7,43
13517.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Sztrókay Kálmán: A kis csillagász. Mellékletekkel és szövegközti ábrákkal. Budapest,1942, Rózsavölgyi és Társa. Foltos, kiadói egészvászon kötésben.
13518.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
13519.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,83
34,29
Krauss, Joseph.: Wetterbuch für die Reise und Daheim. Mit 7 Karten und 19 Abbildungen im Text. Hamburg, Berlin, Leipzig, 1917, Richters Reiseführer Verlag. Kiadói karton kötésben.
13520.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF