Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 287
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
993293
231
40000
Adilov J Alin: Tengerparti hangulat. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1045526
10001
231
Aknay János (1949-): Angyal. Computer print 30/200, papír, jelzett, 20×14 cm 782501
10002
231
Balás Attila, Sipeki (1906-1976): Erdőben. Olaj, vászon, jelzett, festék lepattanásokkal, 50x60 cm 1025801
10003
231
Balikó Ferenc: Térformák. Linó, papír, jelzett, 15×34 cm 1044713
10005
231
Ballard jelzéssel: Afrika, paszpartuban, üvegezett keretben, 16x22cm
1039623
10006
231
Balogh jelzéssel: Gázlámpafény az éjszakában, nyomat, sorszámozott, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17,5×8,5 cm
1010037
10007
231
Barta Ernő (1878-1956): Aquincumi romok. Rézkarc 28/100, papír, jelzett, 18×24 cm 1023496
10008
231
Bayer jelzéssel: Fiatal fiú portréja, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 44,5×28,5 cm
1039974
10009
231
Berényi jelzéssel: Női akt, tus, papír, 42×30 cm 1039982
10010
231
Berényi jelzéssel: Lépő női akt, tus, papír, 42×30 cm 542658
10011
231
543294
10012
231
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
C
Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: