Budapest Magyarország fővárosának térképe XIII.-XVIII. századig. 2 db nagyméretű, kőnyomatos térkép. Megjelent: Rupp Jakab Buda-Pest és környékének helyrajzi története Pesten, 1868. MTA. 30x30 cm(kis lyukkal), 60x40 cm
cca 1910 Homolka: Magyarország úthálózatának térképe rajta a benzinkutakkal! vászonra kasírozva / Map of road-system of the Historical Hungary with the petrol-stations 80x60 cm
1925 Hévízfürdő és Hévízszentandrás helység térképe. Felvette, rajzolta és kiadta Nagy László m. kir. honvéd alezredes. M. Kir. Állami Térképészet, 1:5000, 31×40 cm
1941 A Gyöngyösbokréta térképe. Honnan jöttek népi csoportok a Gyöngyös bokrétába? Kiadja a Székesfőváros Idegenforgalmi Hivatala, Bp. Szélein ragasztott, apró szakadásokkal, 31×46,5 cm