Porzellan Zahl der Lose: 150
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1048740
11132
231
46000
Herendi csipkebogyó mintás hiányos étkészlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen:23 db 1048638
11133
231
Herendi csipkebogyós kis tányér, kézzel festett, hibátlan/ Herendi chinaware plate, d:10cm 1041359
11134
231
26000
Herendi Ludas Matyi, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 20 cm, h: 25 cm
1039794
11135
231
8500
Herendi Indiai kosár mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm 1039746
11136
231
Herendi sas, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:20,5 cm, h:29 cm
1047540
11137
231
Herendi mokkás csésze és alj, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan
990036
11138
231
Herendi figura, kézzel festett, alján apró lepattanás, jelzett, m:5,5 cm
1040324
11139
231
Herendi virágmintás porcelán áttört tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7x9x3 cm 1040379
11140
231
Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 5x6x3 cm 1040306
11141
231
Herendi porcelán gésa, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 12 cm 1040313
11142
231
Herendi Viktória mintás levél alakú porcelán tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 15x9 cm 1040318
11143
231
Herendi Viktória mintás porcelán ékszertartó dobozka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF