Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 37

Die Olympischen Spiele 1936 in Berlin und Garmisch- Partenkirchen. Band 1. Hamburg- Bahrendfeld, Cigaretten-Bilderdienst. Sok fényképpel illusztrált kiadvány. Foltos kiadói egészvászon kötésben.
12926.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Friedrichs von Hagedorn sämmtliche Poetische Werke. 2. köt. Wien, 1780, Trattnern. Kissé szakadt gerincű kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12927.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

Terentius, Publius: Luftspiele. 1. köt.: Das Mädchen von Andros. Stuttgart, 1855, Hoffmann'sche Verlags-Buchhandlung. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.
12928.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

12929.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14

12930.

Rufpreis:
14 000 HUF
36,27
40,00

12931.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14

12932.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

12933.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Jahn, Johann: Biblische Archäologie. 3. köt.: Heilige Alterthümer. Wien, 1805, Christian Friedrich Wappler und Beck.Kicsit kopott félvászon kötésben.
12934.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

12935.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14

Moll, Casimirus: Der Teutsche Gott-Gelehrte. Augsburg, 1730, Joseph Gruber. Szakadozott, kopottas bőrkötésben.
12936.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

12937.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF