https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 43

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csánki Dezső (szerk.): Árpád és az Árpádok. Történelmi emlékmű. Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával. Bp. (1908), Franklin. 1 t. (címkép, heliogr.) XVII, 1 sztl. lev. 396 l. 1 sztl. lev. 16 t. (színes, feliratozott hártyapapírral) 21 mell. (facsimile, feliratozott hártyapapírral) 1 térk. (színezett, kihajtható) 1 térk.vázl. (kihajtható) 2 tábl. (genealogiai, kihajtható). Lapszámozáson belül 18 t. (színes, feliratozott hártyapapírral). Szövegközti, színes képekkel gazdagon illusztrált. Fejezetenként eltérő, díszesen keretezett lapokkal, színes iniciálékkal. Kiadói, díszesen aranyozott egészbőr-díszkötésben, a kötéstáblán Holló Barnabás Árpádot ábrázoló rézplakettjével, a hátsó táblán dombornyomású képpel. Gerinc egy helyen sérült, egyébként szép állapotú példány.
1
12701.

Csánki Dezső (szerk.): Árpád és az Árpádok. Történelmi emlékmű. Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával. Bp. (1908), Franklin. 1 t. (címkép, heliogr.) XVII, 1 sztl. lev. 396 l. 1 sztl. lev. 16 t. (színes, feliratozott hártyapapírral) 21 mell. (facsimile, feliratozott hártyapapírral) 1 térk. (színezett, kihajtható) 1 térk.vázl. (kihajthat...

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
129,53
EUR
,
142,86
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Schütz Antal: A nemzetnevelő Pázmány. Felolvasta a Szent István Akadémiának 1937. december 12-én Pázmány Péter halála 300. évfordulója emlékezetére tartott XXI. ünnepi ülésén. Bp., 1938, Stephaneum Nyomda.
1
12702.

Schütz Antal: A nemzetnevelő Pázmány. Felolvasta a Szent István Akadémiának 1937. december 12-én Pázmány Péter halála 300. évfordulója emlékezetére tartott XXI. ünnepi ülésén. Bp., 1938, Stephaneum Nyomda.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Zahl der Gebote:
10
 
Apponyi Albert, Berzeviczy Albert et al.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság. Kicsit laza vászonkötésben, a térképmelléklet hiányzik, egyébként jó állapotban
1
12703.

Apponyi Albert, Berzeviczy Albert et al.: Igazságot Magyarországnak! A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság. Kicsit laza vászonkötésben, a térképmelléklet hiányzik, egyébként jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,13
EUR
,
20,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Czövek István: II-dik József császár' élete és tettei. 1. köt. [Pest], [1816], [Trattner]. Az 51-52. oldal egy része kiszakadt, a címlap, a 49-50. és a 63-64. oldal hiányzik, borító nélkül, erősen megviselt állapotban.
1
12704.

Czövek István: II-dik József császár' élete és tettei. 1. köt. [Pest], [1816], [Trattner]. Az 51-52. oldal egy része kiszakadt, a címlap, a 49-50. és a 63-64. oldal hiányzik, borító nélkül, erősen megviselt állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Serédi Jusztinián (szerk.): Emlékkönyv Szent István király halálának kilencszázadik évfordulóján. I. kötet. Budapest, 1938, Magyar Tudományos Akadémia. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1
12705.

Serédi Jusztinián (szerk.): Emlékkönyv Szent István király halálának kilencszázadik évfordulóján. I. kötet. Budapest, 1938, Magyar Tudományos Akadémia. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története III. kötet. Az Anjou ház és örökösei.  Bp., 1895. Athenaeum. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. A hátsó borító elázott, foltos.
1
12706.

Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története III. kötet. Az Anjou ház és örökösei. Bp., 1895. Athenaeum. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. A hátsó borító elázott, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gracza György: Az 1848-49-iki Magyar Szabadságharcz Története. Budapest, [1894], Lampel. Kopottas kiadói egészvászon kötésben, az első néhány lap elvált.
1
12707.

Gracza György: Az 1848-49-iki Magyar Szabadságharcz Története. Budapest, [1894], Lampel. Kopottas kiadói egészvászon kötésben, az első néhány lap elvált.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából készült ez a munka. Bp., é.n., Légrády. Sok színes illusztrációval. Modern műbőr kötésben.
1
12708.

Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából készült ez a munka. Bp., é.n., Légrády. Sok színes illusztrációval. Modern műbőr kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Farkas Emőd: Magyarország nagyaszonyai. I. kötet. Budapest, 1911, Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Fedőlap hullámos, gerincn belül elvált.
1
12709.

Farkas Emőd: Magyarország nagyaszonyai. I. kötet. Budapest, 1911, Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Fedőlap hullámos, gerincn belül elvált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Budapest, 1978, Kossuth. Kiadói karton kötésben. Viseltes, javított gerinc ill fedőlap.
1
12710.

Karsai Elek: Szálasi naplója. A nyilasmozgalom a II. világháború idején. Budapest, 1978, Kossuth. Kiadói karton kötésben. Viseltes, javított gerinc ill fedőlap.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kék könyv. Rajk László és társai a népbíróság előtt. Szikra. é.n. Viseltes állapotban.
1
12711.

Kék könyv. Rajk László és társai a népbíróság előtt. Szikra. é.n. Viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hollós Ervin, Lajtai Vera: Köztársaság tér 1956. Budapest, 1974, Kossuth. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
1
12712.

Hollós Ervin, Lajtai Vera: Köztársaság tér 1956. Budapest, 1974, Kossuth. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse