Bücher: Religion Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1056247
12847
232
Books: Religion
Bertieri Josepho: Theologiae dogmaticae in systema redactae pars altera. Vindobonae, 1777, Joannisthom. Kopottas félbőr kötésben. 1055939
12848
232
Books: Religion
Pott Aschek: Moralis christiana. Tomus primus. Olomucii, 1803, Antonii Alexii Skarniczl. Kopottas karton borításban. 1031453
12849
232
Books: Religion
MAJZONNET Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. Komáromban, 1791. Wéber. Kopottas félbőr kötésben.
1053838
12850
232
Books: Religion
Egyed Joákim: Ünnep-napi prédikátziók. 2. köt. [Vác], [1798], [Marmarosi Gottlieb Antal]. Kopott kartonált papírkötésben, címlapja hiányzik. 1056018
12851
232
Books: Religion
Stephani Ludovici: Zimanii clerici regularis scholarum piarum. Carminum libri IV. Vacii, 1784, Francisci Ignatii Ambro. Félvászon kötésben. 1055954
12852
232
Books: Religion
Herrn von Sacy: Die Geschichte des Alten und Neuen Testamentes nebst erbaulichen Erklärungen aus Schriften der heiligen Kirchenväter;, Zur Bildung der Sitten in allen Ständen von Herrn von Sacy unter dem Namen des Herrn von Royaumont, Priorn von Sombreval. Aus dem Französischen übersetzt. Würzburg, 1786, Tobias Gobhardt. Kissé viseltes kemény borítóban. 1056027
12853
232
Books: Religion
Nagy József: Halotti szónoklatok homiletikai mű alkalmazási búcsúztatói rajzolatokkal. S. Patakon, 1847. Karton kötésben, a gerinc borító hiányzik. 1056439
12854
232
Books: Religion
Friedmann, Ernst: Die Jesuiten und ihr Benehmen gegen geistliche und weltliche Regenten, nebst einigen Zugaben. Grimma, 1825, Göschen Beyer. Szakadozott papírkötésben.
1054275
12855
232
Books: Religion
1053544
12856
232
Books: Religion
Keppler Pál Vilmos: A szenvedés iskolája. Ford.: Bányász József. Bp., 1917, Szent István Társulat. Kopottas, laza papírkötésben.
1053802
12857
232
Books: Religion
A pesti növendékpapság magyar iskolájának munkálatai. 14. évf. Pest, 1847, Beimel József.
1053427
12858
232
Books: Religion
Fábián Dániel: Innepi, közönséges vasárnapi és alkalmi imák, egyházi használatra. Kolozsvár, 1869. Kicsit kopott félvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF