Keramiken Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1041664
11049
232
Art-ceramics
Antalfiné Szente Katalin (keramikus): Angyalka. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan / Ceramic angel girl figure m:15 cm
912726
11050
232
Art-ceramics
Badár Balázs (1855-1938): Füles váza pár, mázas kerámia, apró máz hibákkal, jelzett, m:28 cm
1054393
11051
232
Art-ceramics
Kun jelzéssel kerámia köcsög, jelzett, hibátlan, 11,5 cm
1055284
11052
232
Art-ceramics
Ligeti Erika (1934-2004): Szentendre, kerámia tálkák, jelzett, hibátlan, d: 8-10 cm 1051630
11053
232
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Felolvasó asszony. Mázas festett kerámia gyertyatartó, jelzett (Iparművészeti Vállalat), hibátlan, m: 19,5 cm / Ceramics figure, signed 1003082
11054
232
Art-ceramics
Antik utcaképes fali tál, formába nyomott, kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 36 cm
1002896
11055
232
Art-ceramics
Anyuka virágcseréppel és gyerekével, mázas kerámia falikép, P. A. jelzéssel, apró kopásnyomokkal, 22×13 cm
1015169
11056
232
Art-ceramics
Hawaii emlék porcelán dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
1049292
11057
232
Art-ceramics
Gránit boros készlet kiöntővel, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1055920
11058
232
Art-ceramics
2 db kerámia szobor, mindkettő Hatvani jelzéssel: Hölgy kalapban. Festett kerámia, m: 22 cm; Kofaasszony. Festett kerámia, m: 14 cm 1002415
11059
232
3200
Art-ceramics
3 db különböző kerámia fali tényér, hibátlanok, d: 20, 21 és 26 cm
1002342
11060
232
Art-ceramics
Barna mázas kerámia ló, apró lepattanással, 21x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF