cca 1880-1890 Pécs városa környékének földtani térképe(Geologische Karte der Umgebung von Fünfkirchen), Böckh J.-Pécs városa környékének földtani és vízi viszonya, jel- és színmagyarázattal, 49x45 cm
1927 Szolnok város térképe, szerkesztette Szolnok város mérnöki hivatala, rajta betűsoros utcajegyzékkel, M. Kir. Állami Térképészet, 1:10000, 56x64 cm
1928 Balatonfüredfürdő térképe, Magyar fürdőtérképek 3., M. Kir. Állami Térképészet, jel- és színmagyarázattal, 1:10000, hátoldalán reklámokkal, 39x25 cm
cca 1879 A Gellért-hegy geológiai szerkezete, Szabó: Budapest geológiai tekintetben, Pataki J. udv. műintézete Budapest, szakadt, tintafoltos állapotban, 38x27 cm
1928 Veszprém térképe, készítette: Tóvári János, a városi mérnöki hivatal legújabb adataival és turista adatokkal kiegészítették: Dr. Dornyay Béla és Dr. Vigyázó János, középületek, utcák és terek jegyzékével, Turistaság és Alpinizmus Kiadása, M. kir. állami nyomda, 1:10000, 35x49 cm
Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.