1912. "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete A Sport Terén Elért Kiváló Érdemek Jutalmazására" Br díjérem füllel (40mm) T:2
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap 1914-1915" Br emlékérem keretben (30mm) T:2
1931. "Révay Serleg 1931 III. hely" Br díjérem "HUGUENIN" gyártói jelzéssel (50mm) + 1937. "M. B. Sz. 1937. évi II. oszt. Háromfalas Bajnokság II. díj" ezüstözött Br díjérem. Szign.: Márton F (50mm) + 1938. "M.B.K. II. oszt. Háromfalas 1938. II. díj" Br díjérem (50mm) + Kanada 1970. "Vainqueur Challenge Manager 1970" aranyozott fém sportérem (50mm) T:2-,3
Telcs Ede (1872-1948) 1932. "A Magyar Athletikai Szövetség / 4x400 M. Ifjúsági bajnok I. cs. 1932" fémjelzett Ag díjérem hátlapon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (16.25g/0.800/30x30mm) T:2,2- HP 6106v