Das goldene Buch der Rolleiflex. Herausgegeben von Walther Heering. Harzburg, 1936, Dr. Walther Heering Verlag. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sok fotóval illusztrált, kopottas állapotban / full linen binding, damaged condition
Bergerhoff, Renate: Tiziano. Tizennyolc színes és harmincnyolc fekete-fehér képpel. Budapest, 1975, Corvina. Színes illusztrált, kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
Jakimowicz, Irena: Tadeusz Kulisiewicz. 7 színes képpel és 49 fekete-fehér képpel. Budapest, 1977. Corvina. Illusztrált kiadói karton kötésben. Jó állapotban.
Szana Tamás: Száz év a magyar művészet történetéből 1800-1900. Festészet, szobrászat. 235 szövegképpel és 30 önálló melléklettel. Bp., 1901, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Ortutay Gyula: A magyar népművészet II. Erdély. Bp., (1941), Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal, színes képekkel illusztrált, lapok néhol foltosak, kissé kopottas állapotban.
Ortutay Gyula: A magyar népművészet I. A csonka haza. Bp., (1941), Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal, színes képekkel illusztrált, néhány lap kijár, lapok néhol foltosak, kissé kopottas állapotban.