Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 49

12776.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
12777.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
12778.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Dr.Szalay József- Dr.Baróti Lajos: A Magyar Nemzet Története IV. köt: Magyarország a Habsburgok korában a bécsi kongresszusig. Bp., [1895-1898], Lampel Róbert. 1073 illusztrációval és 118 műmelléklettel. Kiadói, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, gerincén kis kopással egyébként szép állapotban
12779.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
12780.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
12781.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,11
18,57
12782.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,11
13,14
12783.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,42
20,00
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. köt. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Reprint kiadás! Félbőr kötésben, karton tékában, hibátlan állapotban.
12784.

Rufpreis:
10 000 HUF
26,32
28,57
12785.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,21
4,57
12786.

Rufpreis:
46 000 HUF
121,05
131,43
Wagner József: Római régiségek és a római irodalomtörténet vázlata: A tanuló ifjúság használatára. Ford. Horváth Balázs. 8. kiad. Bp. 1910. Lampel. Erősen megviselt vászon kötésben.
12787.

Wagner József: Római régiségek és a római irodalomtörténet vázlata: A tanuló ifjúság használatára. Ford. Horváth Balázs. 8. kiad.
Bp. 1910. Lampel. Erősen megviselt vászon kötésben.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF