Bánó Iván, Reminiczky Károly: "Boldog vadászidők". Mulatágos vadászhistóriák a század elejéről. Budapest, 1995, Cégér. Illusztrált kiadói papír kötésben, szép állapotban.
Riesenthal, O. von: Jagd lexikon. Handbuch für Jager und Jagdfreunde. Mit 123 Abbildungen. Leipzig, 1882, Bibliographisches Institut. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseletes.