Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, néhány lap kijár, illusztrált, kopottas állapotban.
Donászy Ferencz: Egy magyar diák élete Mátyás király korában. Történelmi elbeszélés. Számos korhű képpel. Budapest, 1906, Athenaeum. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Dimitrij Mereskovszkij: Leonardo da Vinci. Budapest, é.n. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott gészvászon kötésben, gerincinél sérült, egyébként jó állapotban. Kardoss Géza (1888-1955) színházigazgató ex librisével.
Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Teljes kiadás. Magyar remekírók sorozat. Bp., 1870, Méhner Vilmos kiadása. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, néhol a lapok foltosak, jó állapotban.
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái I-VI. Hetedik bővített kiadás. Magyar remekírók sorozat. Bp., 1893, Franklin-Társulat kiadása. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
Kisfaludy Sándor minden munkái I-VIII. Negyedik kiadás. Magyar remekírók sorozat. Bp., 1893, Franklin-Társulat kiadása. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, festett egészvászon kötés, festett lapszélek, néhol a lapok foltosak, jó állapotban.
Lord Byron: Don Juan. Ford.: Ábrányi Emil. Első rész. I-IV. ének. Budapest, é.n., Athenaeum. Díszes szecessziós egészvászon kötésben. Vajda János költeményei. Kissé viseltes bőrkötésben.
Merényi László gyűjtései: sajóvölgyi eredeti népmesék I. kötet. Pest, 1862. A 81. oldaltól hiányos; Dunamelléki eredeti népmesék I.kötet. Pest, 1863. A 189. oldaltól hiányos, II. kötet. Pest, 1864. A 177. oldaltól hiányos. Kiadói példányok(Heckenast Gusztáv), kötés nélkül, Landerer és Heckenast Nyomdájából.
Kossuth Lajos: Fel mindnyájan a hon védelmére! Válogatott cikkek, beszédek és egyéb iratok 1848-1849. Bp., 19551, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.