Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1083109
12814
236
Books: Science and technology
Schimanek Emil: A bánki-mótor és a hőmotorok. Budapest, 1900, Fővárosi Nyomda. Kiadói papír kötésben.
1088829
12815
236
Books: Science and technology
Karlovits Károly: Az időmérés története. Az Országos Műszaki és az Iparművészeti Múzeum által kiadott vezető kiállításukhoz. 1984. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált, jó állapotban. 908307
12816
236
Books: Science and technology
Karlson, Paul: A gépmadár. 32 táblával és Becker Gerda 177 szövegképével. Bp. 1938. Királyi Magyar Természettud. Társ. 392 p. Félvászon kötés
999893
12817
236
Books: Science and technology
Augenfeld M. Miksa: A könyvnyomda. Bp., é. n., Krausz és Bendtner. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1052216
12818
236
Books: Science and technology
Jung Péter: Cséplőgépek szerkezete és kezelése. Szeged, 1923, "Mars" Grafikai Intézet. Kiadói papír kötésben.
1017848
12819
236
Books: Science and technology
Inz. Dimitrije Milovanov: Hidrosistem Dunav-Tisa-Dunav. Novi Sad, 1972, Vodprivredno preduzece Duna-Tisa-Duna. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
842093
12820
236
Books: Science and technology
Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.
1055742
12821
236
Books: Science and technology
Pahl, Walther: Der Kampf um die Rohstoffe. Weltpolitische Bücherei, Band 7. Berlin, 1928, Zentral-Verlag. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban / Halbleinen Einband, guter Zustand / half linen binding, good condition
1030788
12822
236
Books: Science and technology
1030769
12823
236
4600
Books: Science and technology
CH. R. Gibson: A tudomány hősei. Angolból fordította és a két Bolyai életrajzával megtoldotta Halász Gyula. 24 képpel. Ismeretterjesztő Könyvtár. Budapest, é.n., Franklin. Aranyozott, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben.
979843
12824
236
Books: Science and technology
947725
12825
236
Books: Science and technology
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF