Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 213
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
927194
236
36000
Ajtai Tamás (1952-): Párizs 1930. Vegyes technika, farost, jelzett, 80×80 cm
1082068
10001
236
3800
1064997
10002
236
3200
Balázs Gyula (1928-2012): Őszi patakpart. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 23×29 cm 1088899
10003
236
Basildes jelzéssel: Női akt korsóval. Olaj, fa lemez, keretben, 36×29 cm
1086130
10004
236
Bányavölgyi jelzéssel: Pipázó. Olaj, farost, keretben, 24×19 cm 1081143
10005
236
24000
Beck jelzéssel: A Pesti Újság irredenta reklámgrafikája. Vegyes technika, papír, jelzett, 38x25 cm
1066049
10006
236
Benedek György (1934-): Vurstli. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×35 cm 1084871
10007
236
Beqer jelzéssel :Őszi erdő. Olaj, vászon, antik sérült keretben, 60×80 cm
1083443
10008
236
Berkes jelzéssel: Őszi utca, olaj, karton, 36×50 cm 1062089
10009
236
Berkes jelzéssel: Szürkületkor. Olaj, farost, 71x50cm 1061646
10010
236
Biai jelzéssel: Bohóc falovon, olaj, falemez, 39x15cm 1064470
10011
236
Biai jelzéssel: Harmonikás bohóc, olaj, fa, üvegezett fa keretben, 39×49 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF